Loading
  • info@drmeteclinic.com
  • Mansuroğlu Mah. 286/10 Sok. No:7 Brand Office K:6 D:22 Bayraklı / İzmir
  • Haftaiçi : 09:00 - 18:00

Biorezonans

Biorezonans nedir?

Biorezonans tedavisinin temelinde hücrelerin elektromanyetik alanda bilgi alışverişinde bulunması vardır. Her hücre tipinin ve her maddenin farklı elektromanyetik titreşimleri vardır (kuantum fizik kuralları). Hücreler arasındaki bilgi alış-verişini toksin, virüs ya da bakteri gibi yabancı frekanslar bozabilir. Biofiziksel metodlar ile hızlı ve ağrısız bir şekilde vücuda rahatsızlık veren etkenler tespit edilip uygun frekansta terapi uygulanarak iyileşme sağlanabilir.

Piyasada mevcut farklı markalarda biorezonans cihazları bulunmaktadır. Birbirlerine göre az çok farklı üstünlükleri bulunsa da önemli olan bu cihazları kullanmayı bilen iyi bir hekim ile karşılaşmanızdır. Cihazlara yüklü hazır programların farklı ülke insanlarına göre değişiklik gösterebileceği bilinmektedir. Bu nedenle hekim olmayan kişilerden ya da bilgisiz ellerde uygulanacak biorezons uygulamalarının hastaya faydadan çok zarar getirdiği bilinmektedir.

Allerji, irritabl bağırsak, bel ve boyun fıtıkları, karaciğer problemleri gibi birçok hastalıkta ancak tecrübeli bir hekim tarafından kullanılmalıdır. Sıklıkla sigara bırakma tedavisinde denenmesine rağmen yukarıda sayılan birçok hastalıkta da başarıyla kullanılmaktadır.

Whatsapp