Loading
  • info@drmeteclinic.com
  • Mansuroğlu Mah. 286/10 Sok. No:7 Brand Office K:6 D:22 Bayraklı / İzmir
  • Haftaiçi : 09:00 - 18:00

Gençlik Aşısı

Yaşlanma ve fotoyaşlanma ile birlikte cildimiz esnekliğini ve nemini kaybeder. Bunun temel nedeni deri hücrelerimizi birbirine bağlayan kollajenin azalması ve buna bağlı esneklik kaybıdır. Bunun yanı sıra cildimize nem ve canlılık kazandıran hyalüronik asit miktarı da azalır. Zamanla kollajen miktarı azalan ve nemini kaybeden cilt matlaşır, kırışıklık ve sarkmalar gözle görülür hale gelir.

Gençlik Aşısı ile artık cildinizdeki kırışıklık ve sarkmalardan çok daha kalıcı ve bütünsel bir yaklaşımla kurtulmak mümkün.

Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.

Gençlik Serumunun içeriğinde ne var?

İçeriğinde cildinize kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için vücudumuzda doğal olarak bulunan ve yaşlanmayla birlikte azalan hyalüronik asit bulunmaktadır. Gençlik Serumunun içeriğindeki hyalüronik asit ve patentli bir amino asit bileşimi cildinize anında nem ve canlılık kazandırmak ve sonuçları hemen görebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede kırışıklık ve sarkmalarda mükemmel sonuçlar sağlar.

Gençlik Aşısı hangi amaçlarla kullanılmaktadır?

⦁ Cildin matlaştığı, neminin ve sağlıklı görünümünün azaldığı durumlarda
⦁ Yüz, boyun, dekolte bölgesi kırışıklık tedavisinde
⦁ Göz çevresine esneklik ve ışıltısını tekrar kazandırmak amacıyla
⦁ Cilt elastikiyetinin yeniden kazandırılması amacıyla
⦁ Tüm yüzde kırışıklık ve sarkmaların tedavisi amacıyla
⦁ Cildin beslenmesi amacıyla
⦁ El üstü ve diz bölgesi gibi sarkmaların yoğun olduğu bölgelerde elastikiyet kazandırmak amacıyla
⦁ Akne veya diğer skarlarının tedavisi amacıyla

Gençlik Serumunun içeriğinde cildime zararlı olabilecek yabancı bir içerik bulunmakta mıdır?

Gençlik Serumunun içeriğinde cildimize zararlı olabilecek hiçbir içerik bulunmaz. Gençlik Serumunun içeriğinde cildimiz tarafından doğal olarak üretilen hyalüronik asit ve kollajen sentezi için gerekli amino asitler bulunmaktadır.

Gençlik Aşısı nasıl uygulanır?

Yüksek konsantrasyonlarda hyaluronik asit içeren formülü mezoterapi gibi cildin üst tabakasına ince iğnelerle uygulanır. Öncelikle yüze uyuşturucu bir krem sürülür ve ağrı olması engellenir, sonrasında ufak aralıklarla cildin ihtiyacı olan alanlara uygulama yapılır.

Gençlik Aşısı uygulaması için ne kadar zaman ayırmalıyım?

Gençlik Aşısı uygulaması hazırlık aşaması dahil olmak üzere yarım saat ayırmanız yeterlidir.

Gençlik Aşısı uygulamasından sonra sonuçları ne zaman görebilirim?

Gençlik Aşısı uygulamasının sonuçlarını, uygulamanın hemen ardından ilk günden itibaren cildinizde görmeye başlayacaksınız. İlk günden itibaren gözle görünür canlanma ve nem etkisi devam eden seanslarla kırışıklık ve sarkmalarda azalma olarak kendini gösterecektir. 1. Ayın sonunda cilt yaşınızın 10 yıl geriye döndüğünü göreceksiniz.

Gençlik Aşısı uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Gençlik Aşısı uygulamasının cildinize kazandırdığı canlılık ve esneklik 1 yıla kadar devam etmektedir. Sonuçların kalıcılığı sizin metabolizma hızınız, genetik yapınız ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle estetik sonuçların kalıcılık süresi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Whatsapp